Závody na přelomu roku..

06.01.2013 09:59

26.12. jsem opět vyhrál v Klatovech Vánoční běh. 4.8km 15:55min. I přes drobné nachlazení jsem po šesté v řadě vyhrál. Trošku jsem to měl usnadněné ,protože nebyla silná konkurence,takže jsem nemusel běžet uplně na doraz.

1.1. jako každý rok jsem běžel v Draženově. Závod jsem běžel z plné přípravy,když ještě dva dni před závodem jsem běžel 24km dlouhý běh v okolí Čerchova.

Boužel mě v týdnu trápila i  rýma a to se odrazilo i na celkovém výsledku. Na startu se ukázal olympionik Přemek Švarc,kterého jsem tu několikrát porazil.

Poctivě jsme se střídali první 3km, kdy se běželo v silném protivětru.Jenže do kopce jsem cítil,že mi chybí síly a 2,5km mi Přemek utekl. Takže jsem s výkonem moc spokojen nebyl :(