Nominace na MS - Zadov

19.08.2013 00:29

Po měsíci a půl dlouhé přípravě se mi povedlo nominovat na MS ,které se koná 8.9. v Polsku.

Závod byl poměrně náročný hlavně v sebězích,výběhy mi problem nedělali.

Od startu jsem běžel v čelní skupině,hned ale při prvním seběhu mi kluci trošku poutekli,tak jsem běžel sám. V kopcích jsem ale držel stejný odstup. V polovině závodu se čela pustil Pechek ,kterého jsem doběhl a držel jsem se s ním do posledního kola, kde jsem mu chtěl nastoupit. Peta mi ale utekl ze seběhnu,tak jsem to doběhl na 4. místě ,což znamelo že mám jistou nominaci na "svět" :-)

Mám z toho velkou radost!!! :) Niní mě čeká ještě pár treninků a 31.8. MČR do vrchu v Janských lázních ,kde bych rád získal medaili.