Klenčí - Waldmunchen

05.08.2015 15:23

Závod ,který měří 15,5km jsem doběhl až na 3.místě v podprůměrném čase 57:33.

Od startu jsem vyběhl s Jirkou vojákem a Radkem Veselým ,který měl menší náskok. První 4km se běží do kopce. Běželo se mi velmi dobře. Radka jsme s Jirkou doběhli a běželi spolu do 3,5km,tam odpadl Radek. Po 1km mi odskočil Jirka .

Bohužel na 5km následoval 5km dlouhý seběh a tam se mi ozvala bolest v oblasti kolene ,která mě postihla při sobotním tréninku, ( týden před závodem ) kdy jsem běžel tempový běh 14km 51:11 - 3:39/km . V průbehu tréninku mě chytl dost silný slejvák a jak byla silnice mokrá ,tak to smekalo.Od úterý jsem dal do čtvrtka volno a čekal jsem ,že vše bude dobré.

Zpět ale k závodu : Na 6km mě doslova přeléhl Radek Veselý , Jirka Voják už měl náskok cca 300m . Při průběhu hranicemi jsem začal uvažovat zda závod vůbec dokončit,protože bolest byla velká . Nakonec jsem zvolnil tempo a do cíle jsem to doklusal .

V pondělí jsem navštívil doktora a ten mi zdělil ,že mám zánět čtyřhlavého svalu. Takže minimálně týden budu mít nucenou přestávku .

Doufám, že déle jak 14dní to trvat nebude. Zase takový výpadek by to nebyl ale trošku to zabrzdí ...