Chodsko GP 4.6. - poslední závod před operací

07.06.2017 14:07

V neděli se běžel závod Chodsko Grand Prix ,  Klenčí - Hrádek .Běželo po krájinách Chodska. Závod má 9,6km a cíl je na kopci Hrádek.

Od startu se nikomu nechtělo do čela ,tak první kilometr byl docela pochod ( 3:45 ) . Pak za tempo vzal Jirka Voják a urhlo se to ve trojici - Já ,Voják Veselý .

Mezi 2 -3 km mi kluci poutekli a já nezareagoval. V průběhu se přidal déšt a protivítr a já osamoceně doběhl na 3.místě.

Vyhrál Jirka Voják v čase 33:51 a 51 sek. zůstal za rekordem ,který jsem zaběhl v roce 2012.

Nyní mě čeká operace menisku , kde mám menší výrůstky .  V únoru jsem začal mít problémy při protahování , že jsem nepropnul nohu v koleni.

Myslel jsem že to bude dobré , při běhu mě to nebolí ale při protažení  v tom píchne. Byl jsem na rentgenu a doktor mi řekl, že rehabka by to jen oddálila .

Operace bude 13.6 v Ostrově n. Ohří. Hned ten den mě pustí domů ,tak doufám že půjde vše dobře , pauza bude krátká a v průběhu července se vrátím do tréninku.Tak držte palce :-)