26.04.2013 01:08

Na začátku ledna jsem ukončil z pracovních důvodů vrcholovou atletiku. Nemohu tomu dávat tolik času , abych byl stále v české špičce a v reprezentaci...

Nicmené běhat chodím o vikendu,snažím se nějak udržovat...

O vikendu jsem šel podívat na závod v Domažlicích.

Po dlouhém přemlouvání kamarádů jsem se rozhodl ,že to zkusím...Vyběhl bez nějakých ambicí .Tři měsíce jsem neběhal.(nepočítám občasné výběhy o vikendu).. Běžel jsem si podle pocitu,po prvním kole jsem byl 4. Nakonec se mi povedlo v dalších dvou okruzích tempo vystupnovat a vyběhl si 2.místo. Vůbec jsem s tím nepočítal.Porazil jsem kluky od kterých jsem čekal, že mě  porazí...Pořád je to ve mě,měl jsem radost.

Tento závod je  jeden z nejtěžších na okrese. V roce 2005 jsem ho běžel naposledy a tehdy jsem vyhrál :)

Niní se věnuji hodně svému svěřenci ,tak i to mě motivuje se udržovat a občas ho prohnat na závodech :))) Kdoví,třeba  zase budu mít možnost se tomu více věnovat a opět obléknu národní dres...není všem dnům konec..je mi 27 let...tak uvidíme...

domazlicky.denik.cz/ostatni_region/atletika-bezec-chodska-beh-skarmanem-2013.html